Peugeot Klub Hrvatska

Autor Tema: polugeneralna peugeot 605 3.0 v6 cijene...  (Posjeta: 11351 vremena)

pežo

• Gost
polugeneralna peugeot 605 3.0 v6 cijene...
« u: Siječanj 22, 2013, 19:01:16 »
kolko dode brusenje radilice lezajevi i sve brtve na motoru onako otrilike....jer radija bi to ali nisan siguran otprilike kolko to sve kosta......neznan ako radin donji dio motora jeli triba skidat gori glave i gornje brtve minjat i ravnat glavu?otprilike kolko to sve moze doc...uglavnom doli je lezaj  klipnjace otisa znaci tribalo bi radit donju stranu motora osim minjanja klipova i prstenova..kolko bi to sve kostalo ta brusenja i novi ti lezajevi?hvala rijec je o motoru 3.0 v6 12 ventila.... :care:

Gogo106

• Gost
Odg: polugeneralna peugeot 605 3.0 v6 cijene...
« Odgovori #1 u: Siječanj 22, 2013, 19:51:15 »
http://peugeot-klub.hr/forum/index.php?topic=244.1220 za ležajeve, brtve ili bilo što drugo da ti treba možeš ovdje pitati, samo napiši tip auta (motor) i broj šasije

pežo

• Gost
« Odgovori #2 u: Siječanj 25, 2013, 19:46:27 »
dobro sad me zanima iskustvo koga ako je sta tako radija i jeli moguce????????????!!!jeli moguce da dignem auto i skinem donji dio motora i sredin ga(brusenje radilice minjanje lezajeva i to sve onda vratit nazad )jeli motor moze ostat u autu i jeli moran dirat glave gori,jer preglupo mi je dirat glave koje uopce nisu povezane  s donjim dijelom motora osim lanca,a naravno lanac bi morao skinit za skinit radilicu ali zato bi glavu volija ostavit jer to je veliki trosak skidanje glave pa brusenje nje,ventila pa gumice ventila pa nove dvi brtve..meni je to glupo dirat ako je to u redu!znaci moze li se radit donji dio motora da je motor u autu?radi se o peugeotu 605 3.0 v6 12 ventila

Offline zule

• Član kluba
  • RCZ
  • Auto: 306 1.6
« Odgovori #3 u: Siječanj 25, 2013, 20:39:15 »
dobro sad me zanima iskustvo koga ako je sta tako radija i jeli moguce????????????!!!jeli moguce da dignem auto i skinem donji dio motora i sredin ga(brusenje radilice minjanje lezajeva i to sve onda vratit nazad )jeli motor moze ostat u autu i jeli moran dirat glave gori,jer preglupo mi je dirat glave koje uopce nisu povezane  s donjim dijelom motora osim lanca,a naravno lanac bi morao skinit za skinit radilicu ali zato bi glavu volija ostavit jer to je veliki trosak skidanje glave pa brusenje nje,ventila pa gumice ventila pa nove dvi brtve..meni je to glupo dirat ako je to u redu!znaci moze li se radit donji dio motora da je motor u autu?radi se o peugeotu 605 3.0 v6 12 ventila

Za skinut klipove treba skidat glave jer klipovi idu gore vani  tj. ( specijalnim alatom jedino sa gornje strane se mogu stavit u blok motora)

pežo

• Gost
« Odgovori #4 u: Siječanj 25, 2013, 21:21:04 »
znaci ne postoje polugeneralne kako ljudi kazu nego to je generalna i gotovo!!kad mi ko kaze da je radija polugeneralnu ja cu mu se smijat u facu i rec da je to nemoguce jer mora cili motor rastavit za radit nesto oko radilice..cudno ali moguce istinito kako ti kazes....tija bi napravit svoj motor a sad ce me prisilit okolnosti da kupin macka u vriči jer nemogu izdvojit novce za to sve radit i rastavljat jer to ce kostat 15000 kuna a ovako san mislija proc za 1000 eura mozda i manje,aaaaaaaaaaaaaaaaa skup li si pežoiću,ali nes me pobjedit aaaaaaaaaaaaaaa

Offline VIDA

• Član kluba
  • RCZ
  • Auto: 205 1,8 XRD, 207 1,4 Vti Active
« Odgovori #5 u: Siječanj 30, 2013, 01:27:06 »
Polugeneralka je relativan pojam....čuo sam neke koji zamjenu dihtunga glave zovu polugeneralka... :82:
Sredi ti ovaj motor,i raketa...

pežo

• Gost
« Odgovori #6 u: Veljača 10, 2013, 18:48:48 »
iman plan izvadit ga sam i rastavit ga napravit sta triba ako mogu sam ako ne onda koga zovnit da mi sastavi glave,(iako mi je glupo dirat glave al dobro jer nije do njih samo veci trosak sebi moran nabit ali kazu mestri da triban!!) vratit ga sam u auto a za getribu spojit i to nesto kilometara instalacije sta ima zovnit nekoga ko se razumi hehehehhe....a nema mi druge .....