Autor Tema: xenon kit  (Posjeta: 3127 vremena)

Offline darijo206

• 308
  • darijo
  • Auto: Peugeot 207 1.4 16v
xenon kit
« u: Prosinac 01, 2008, 00:13:14 »
alooo ljudi pomagajte.......kupio bi si kit ali ne znam kak se to ugradiva i jel moze ici na obicne farove na 206.......znam da je cijena oko 100 eura pa me zanima ako je netko vidio kit,kak se stavlja....malo me je strah ako uzmem jel moze zarulja pregoriti....pa htio bi cuti vase misljene......hvala pozdrav a sada  :kidam:
« Zadnja izmjena: Prosinac 01, 2008, 00:17:05 od darijo206 »

Offline Miro1.1

• Predsjedništvo
  • RCZ
    • Galerija
  • Auto: 308 T9 Tech Edition, 308 T7 Envy
Odg: xenon kit
« Odgovori #1 u: Prosinac 01, 2008, 08:13:49 »
Jedino kaj ja znam o tome je da nekima na običnim farovima ( ako nema leće a na 206 originalnim nema ) jako rasipa snop svijetla i to onda smeta drugima, a naročito na tehničkom. A sad postoji fora da se to da podesit ali ima ih tu nekoliko xenone pa će ti bolje znat reć.

Offline zuby

• Predsjedništvo
  • RCZ
  • Auto: 206 bez motora 206 RC 3008 hdi 407 hdi
« Odgovori #2 u: Prosinac 01, 2008, 10:53:22 »
prvo moraš reči o kojem modwlu sw radi lampi tj. ako su ph1 onda je lampa h4 i snop svjetlosti je jak i trba samo nariktat dobro sjenila sve 5
a ako je ph2 onda su lampe h7 i također treba nariktatdobro sjenila i sve 5
ako pak imaš kakve aftermarket farove sa lečama mogu biti sijalice h7 ili h1 stime da neznam kakvo bude smeče od farova kinesko opet ima leču i bude 100 puta bolje svjetlo
a kaj se tiče same ugradnje nije nikakav problem trebaš samo prikopčat balast u struju i sa njega na sijalicu i sijalicu staviš u far i balast učvrstiš negde gde nema mogučnosti zaljevanja vodom i a je to  ;)

Offline idzakovic

• RCZ
  • Auto: Peugeot 308 1.6 e-HDi (Beli)
« Odgovori #3 u: Prosinac 01, 2008, 11:59:07 »
Bok,

Bas sam prije 6 dana ugradio Native H1 kit. Slike slijede u galeriji uskoro.
 :idea:
Buduci imam lece neznam kako bi to kod tebe izgledalo pa ostavljam taj dio komentara drugima. Kit sam nabavio na http://www.antene.com/xenon/index.php?option=com_content&task=view&id=12&Itemid=31

Ugradnja ti traje sat - dva laganini uz zezanciju s pozeljnom ekipom.
Sve je plug & play i nemres nis fulati.
Jedino stao je potrebno skemijati je pronaci mjesto za 'prikeljiti' balast na auto te izbusiti 2 rupe na poklopcima svjetala kroz koja ce se provuci kablovi.

Svakako preporucem na eksperimentiranje jer se nema sto fulati, a rezultat je puno, puno svijetla...

LP

Festina Lente!

Svedjo

• Gost
« Odgovori #4 u: Prosinac 01, 2008, 20:20:12 »
e ali kolko sam cuo imas xenone koji su za auto s farovima bez leca, i nema rasipanja svjetla, niti ometanja istih iz suprotnog smjera....

Svedjo

• Gost
« Odgovori #5 u: Prosinac 01, 2008, 21:46:50 »
cekaj ak uspijem pronac....razlika ti je samo u zarulji, cini mi se da imaju d2s i d2r zarulje, e sad koja je za koji nemam pojma,

Offline Bare

• 308
« Odgovori #6 u: Prosinac 02, 2008, 12:44:22 »
http://www.xenon4u.com/
Nazovi ovog lika i sve će ti objasnit. Ja sam kod njega ugrađivo xenone i ful sam zadovoljan još ti i garanciju da godinu dana na sve.
Svi smo mi, u stvari, djeca i igračke su nam od presudne važnosti za očuvanje duhovnog zdravlja.