Peugeot Klub Hrvatska

Autor Tema: Metalni zvuk od straga  (Posjeta: 3831 vremena)

Offline Lukas

• 208
  • **
  • Auto: Peugeot 308 HDI 130 S&S
Odg: Metalni zvuk od straga
« Odgovori #20 u: Listopad 04, 2019, 14:27:14 »
Jedva čekam da se tako nešto meni počne događat sa autom...nije da izazivam vraga , ali nemože autor škripat niti mu se dodavat pur pjena da bi se popravio.

Offline mara-

• RCZ
  • 307
  • Auto: Pežo 307
« Odgovori #21 u: Listopad 20, 2019, 19:28:40 »
Eh, izgleda da je i mene zadesio ovaj nesretni problem. Ima li neko iskustva sa ovlaštećnim servisima kada je auto izvan garancije? Ja sam skinuo TSB i tu piše ovako:

Citat:
NAPOMENA : S obzirom na ukupno vrijeme zadržavanja (1,30H zahvata + 2,00H sušenja), stranka može od ovlaštenog servisa
zatražiti rješenje mobilnosti. U tom slučaju, samo u okviru garancije, ovlašteni servis može u iznimnim slučajevima zatražiti povra
troška tog rješenja mobilnosti

Pretpostavljam da je rješenje mobilnosti da oni snose troškove ili?

Offline goggo

• Forumaš
  • Auto: 307
« Odgovori #22 u: Listopad 21, 2019, 08:57:20 »
Ja bih rekao da je ovdje rijec o zamjenskom vozilu, mada mi 3,5 sata ne djeluje puno...mozda na zapadu jest  :D:

Offline mara-

• RCZ
  • 307
« Odgovori #23 u: Listopad 21, 2019, 11:13:12 »
Da, i meni se čini da je to. Dobio sam odgovor da je cijena postupka 90€ i da nema participacije, zaista nevjerovatno s obzirom da je konstrukcijski problem, bez obzira što nije neka velika cifra.

Offline goggo

• Forumaš
  • Auto: 307
« Odgovori #24 u: Listopad 21, 2019, 15:04:11 »
Probaj kao i ovdje neke kolege pisat direkt u Francusku, nasim javaslucima nikad kraja. Meni je nedavno u ovlastenom za Daciu rekao da je sa volanom sve ok jer da nije izbacilo bi poruku na bordu ili bi se upalila lampica(nista dijagnostika) a problem je da volan nema vise progresivnosti, tvrd je u mjestu kao kad se vozi vecom brzinom, tj mora se sa dvije ruke motat kad je u mirovanju  :tres: al posto je poslovni i ja nisam odgovoran za taj nije mi se dalo raspravljat  :D:

Nego ta mi je cifra u poredjenju sa ovim sto kolege iz Hr navode-kikiriki :hm:

Offline mara-

• RCZ
  • 307
« Odgovori #25 u: Listopad 21, 2019, 19:36:21 »
Jeftinije je inače dosta kod nas u Bosni. Ma ne znam gdje bih pisao u Francusku, da li se zajebavati, kontam im platiti pa ću ih handriti ako ne riješe problem sa pjenom.

Offline mara-

• RCZ
  • 307
« Odgovori #26 u: Studeni 07, 2019, 20:37:49 »
Juče preuzeo auto sa servisa, čini se da je sve ok, do sada nisam čuo zvuk. Platio sam sve ukupno sa rukama 90€.