Peugeot Klub Hrvatska

Autor Tema: Peugeot Partner problem zakljucavanje ;)  (Posjeta: 7841 vremena)

zvone095

• Gost
Peugeot Partner problem zakljucavanje ;)
« u: Rujan 20, 2014, 17:28:41 »
Moze pomoc, imam peugeot partner 1.9 dizel obicni 2002 god.
Problem je u zakljucavanju nece da se zakljucava tj zakljuca al se odma odkljuca sam.. do cega bi moglo bit...?

Nightrider

• Gost
Odg: Peugeot Partner problem zakljucavanje ;)
« Odgovori #1 u: Rujan 20, 2014, 18:05:57 »
brava na jednim vratima stvara problem.

zvone095

• Gost
« Odgovori #2 u: Rujan 21, 2014, 16:35:21 »
Mislim da je na privim ljevim, a jeli se moze nes napravit ili se triba promjeniti brava...??

Nightrider

• Gost
« Odgovori #3 u: Rujan 21, 2014, 16:47:32 »
Znaš kak kažu, misliti je drek znati   :mfrlol:
Ajde ovako, prvo reci jel se to događa kada na daljiski zaključavaš? Preko brave na vozačkim vratima? suvozačkim? Probaj te kombinacije pa reci kaj se događa.

zvone095

• Gost
« Odgovori #4 u: Rujan 21, 2014, 16:52:27 »
Preko daljinskog nemogu jer neradi, preko vozacevih zakljuca i odkljuca ili nekad samo vozaceva zakljuca, preko suvozacevih nekad ne zakljucava vozaceva, a inace isto samo zakljuca i otkljuca...

E da zaboravio sam da u voznji stalno pokaziva da su vrata otvorena tj na prekide svako malo pokaze da su otvorena pa zatvorena i to su vozaceva...!!
« Zadnja izmjena: Rujan 22, 2014, 08:36:44 od Miro1.1 »

Nightrider

• Gost
« Odgovori #5 u: Rujan 21, 2014, 17:20:53 »
Preko daljinskog nemogu jer neradi, preko vozacevih zakljuca i odkljuca ili nekad samo vozaceva zakljuca, preko suvozacevih ne zakljucava vozaceva nikako i otkljuca se isto odmah..
Eto samom sebi si odgovorio.
http://peugeot-klub.hr/forum/index.php?topic=11398.msg207088#new
evo ti odgovora na zadnjem postu.
No bojim se da imaš problem i u suvozačkoj bravi.
Složi ovu bravu, pa onda vidi kako će se ponašati centralno.

zvone095

• Gost
« Odgovori #6 u: Rujan 21, 2014, 17:24:33 »
Znaci najvjerovatnije mikroprekidac...

Nightrider

• Gost
« Odgovori #7 u: Rujan 21, 2014, 17:35:47 »
Osim mikroprekidača mislim da i motoric ne radi, ili njegov spoj je u prekidu. Jer si rekao da kada zaključavaš preko suvozačkih uopće ne reagira zaključavanje na vozačkim.
Našpricaj wd-a u bravu i vidi oće li ti i dalje blinkati da su otvorena vrata. Možda pomogne možda ne.

zvone095

• Gost
« Odgovori #8 u: Rujan 21, 2014, 17:45:54 »
To samo nekad ne zakljuca vozaceva kad preko suvozacevih zakljucavam....!

Nightrider

• Gost
« Odgovori #9 u: Rujan 21, 2014, 17:59:22 »
Pardon, citirao sam te i prema citatu sam odgovorio, al sada vidim da u citatu nedostaje jedna riječ hihihi...
Onda se vjerojatno radi o prekidu na spoju motorića u bravi vozača. Također vrijedi pogledati za svaki slučaj bulžir na štoku vrata. U svakom slučaju, bravu treba raskopati, vidjeti gdje su problemi ili zamjeniti. Sada ovdje mogu nagađati do sutra, rješi to pa ćemo dalje vidjeti.

Offline aco77

• Forumaš
  • Auto: Pezo Partner
« Odgovori #10 u: Veljača 18, 2019, 22:55:44 »
Imam isti problem,ali kod mene kada naspricam vede sprejom radi kratko vrijeme,i onda opet prijavljuje da su vrata otvorena i nece da zakljuca.
Skidao sam komplet bravu,i nigdje nisam nasao taj mikroprekidac,da li se komplet brava mora otvorit da se dodje do njega.
Takodje na daljinksi nece da otkljucava,tako sam ga i kupio,a ovo je pocelo da brlja prije par mjeseci.
Kljuc sam nosio i ovaj je ispitao preko nekog uredjaja i ustanovio da ne baca nikakvu ferkvenciju.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока