Peugeot Klub Hrvatska

Autor Tema: Pug 205 problemčići...  (Posjeta: 10425 vremena)

Bazooka

• Gost
Pug 205 problemčići...
« u: Kolovoz 03, 2014, 13:18:54 »
Pozdrav...trebala bi mi pomoć  :shit:. Trenutno oživljavam 205icu 1.8 D i zapelo je na dvije strane... 1. cijev od vode što ide između auspuha i bloka motora mi je ruzinava pa sam ju doslovno počupao a da nisam ni razmišljao o tome da če postati nemoguća misija za pronaći drugu u boljem stanju :shock: :help: Nitko živ koliko sam se uspio raspitati ne savija tako cijev pa mi ta opcija otpada... pronaći drugu nema nitko 1.8D u djelovima (ako ima plizz broj) tako da ostajem bez ideja... 2. stafka bi bila senzor na radilici(zamašnjaku) postoji ALI žica je nekome prije bila kratkaili smetala pa nije nigdje ukopčana??? Autu ne smeta jer smo ga upalili i radio je bez greške, pošto ga sada radim da bude pici pic volio bi i to napraviti kako treba, mi možete reći gdje da to prištekam ako se uopće da nadoštukati ta žica..?! Spreman sam za prijedloge i savjete hvala! :82:

Offline big d

• 308
  • Auto: Peugeot 407 SW Sport
Odg: Pug 205 problemčići...
« Odgovori #1 u: Kolovoz 03, 2014, 14:01:59 »
Čovjek u Solinu radi inox crijevi za zrak i vodu, svi ga hvale. Nemam kontakt podatke, tu ti je link do njegove teme na alfistima http://alfisti.hr/forum/index.php?topic=29066.100

nikola0020_307

• Gost
« Odgovori #2 u: Kolovoz 03, 2014, 19:41:20 »
Jesi probao otić vidjet kod Jozefai Birtića na Viškovo i do Permana na autootpade ako imaju?

Bazooka

• Gost
« Odgovori #3 u: Kolovoz 04, 2014, 21:26:35 »
Stvarno sam konj...  :tup:obišao sam otpade po Italiji a ovaj pokraj kojeg prolazim skoro svaki dan se nisam ni sjetio... :tres: Idem prekosutra najprije tamo pitati pa ako on nema probat ću ovog u Solinu cimnuti da spasi budalu. Hvala što si me potsjetio Nikola. Javim da li sam šta riješio prekosutra!!!

Bazooka

• Gost
« Odgovori #4 u: Kolovoz 09, 2014, 23:36:52 »
Bio sam kod onog muljatora od Jozefa i nema on takav motor niti djelove ( niti je ostavio dojam da bi se volio pozabaviti sa time) što mu i ne zamjeram jer i nije neka dobit na spram toga kolika je zaje... Ne ostaje mi drugo nego da probam u ponedjeljak cimnut tog tipa što radi cijevi od inoxa...eh da i cijevi od kočnica mi se raspadaju tako da još malo zajefrkancije mi ne smeta kad več muku mučim i sa ovim... :yeee: